İnteraktif Yatırım Nasıl Başladı?

İnteraktif Yatırım 2010 yılında bir grup girişimci ruhlu piyasa profesyoneli tarafından kuruldu. Şirket, yatırımcılara piyasalarda işlem yapmanın daha iyi bir yolunu sunmak amacıyla kuruldu. Genellikle esnek olmayan, pahalı ve modern tüccarın ihtiyaçlarını karşılayamayan geleneksel aracılık modeline bir alternatif sunmak istedik.

İnteraktif Yatırım'ın Arkasındaki Motivasyon Neydi?

Motivasyonumuz, yatırımcılara piyasalarda işlem yapmaları için daha iyi bir yol sunmaktı (ve hala da öyle). Hepimiz tüccarız, bu nedenle tüccarların karşılaştığı zorlukları anlıyoruz ve işimizi bu zorlukları ele almak üzerine kurduk.

Geleneksel aracılık modeline daha esnek ve uygun maliyetli bir alternatif sunuyoruz ve ödüllü platformumuz İnteraktif Yatırım, modern tüccarın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmıştır.v

İnteraktif Yatırım'i Çevrimiçi Ticaret Alanında Farklı Kılan Nedir?

Bizi diğerlerinden ayıran birkaç şey var. İlk olarak, düşük spreadler, düşük ila sıfır komisyonlar ve yatırımcılarımızın tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre uyarlanmış çeşitli hesap türleri dahil olmak üzere sektördeki en rekabetçi ticaret koşullarından bazılarını sunuyoruz.

Ayrıca mükemmel fiyatlandırma ve yüksek işlem hızı sağlamak için en son teknolojiyi kullanıyoruz ve ödüllü platformumuz İnteraktif Yatırım hem masaüstünde hem de mobil cihazlarda kullanılabilir.

Son olarak, düzenlemeye tabi bir şirketiz, bu da sıkı finansal düzenlemelere uymamız gerektiği ve düzenli finansal raporlamaya tabi olduğumuz anlamına geliyor. Yatırımcılarımıza karşı sorumluluğumuzu ciddiye alıyoruz ve düzenlemenin onların çıkarlarını korumanın önemli bir parçası olduğuna inanıyoruz.

İnteraktif Yatırım'in Odaklandığı Ana Pazarlar Nelerdir?

Forex, hisse senedi CFD'leri, kripto para birimleri, emtialar, endeksler, vadeli işlemler ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli pazarlar sunuyoruz.

İnteraktif Yatırım'ın Sunduğu Ana Ürün Ve Hizmetler Nelerdir?

Ana ürün ve hizmetlerimiz arasında ödüllü ticaret platformumuz İnteraktif Yatırım ve yatırımcılarımızın tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre uyarlanmış hesap türleri yelpazemiz bulunmaktadır.

Ayrıca, yatırımcılarımızın bilinçli alım satım kararları vermelerine yardımcı olmak için çeşitli piyasa araştırma ve analiz araçlarının yanı sıra kapsamlı bir eğitim merkezi de sunuyoruz.

İnteraktif Yatırım'in Faaliyet Gösterdiği Başlıca Coğrafi Pazarlar Hangileridir?

Londra ve Melbourne'deki ofislerimiz ve Asya Pasifik, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Avrupa ve Güney Amerika'daki bölgesel ofis ağımızla küresel bir varlığımız var.